You don't have javascript enabled. Good luck with that.

آخرین خبرها

عيار حضور مسوولان سنگين شد/ تجليل از خانواده شهداي صنف طلا و جواهر در مراسم افتتاحيه

سه شنبه - 29 تیر 1395 - ساعت 20:22

دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و صنایع وابسته عصر امروز با حضور رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور، جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان، رییس اداره نظارت بر اماکن استان، رییس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، عضو شورای شهر اصفهان، مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، رییس بسیج اصناف استان، رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان، رییس انجمن ماشین آلات فلزات گرانبهای ایتالیا و مهمانان و کارشناسانی از کشور ایتالیا، ترکیه و امارات متحده عربی، مشارکت کنندگان، مدیران عامل، دانشگاهیان، هنرمندان و اصحاب رسانه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان گشایش یافت. همچنین در این مراسم از تعدادی از خانواده شهدای صنف طلا و جواهر استان تجلیل شد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه در دهمین سال برگزاری میزبان 130 مشارکت کننده داخلی و خارجی در فضایی به مساحت 9000 مترمربع در قالب چهار سالن نمایشگاهی است.  

17 شرکت مطرح صنعت طلا و جواهر از کشورهای ایتالیا، ترکیه و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حضور مستقیم دارند که ماشین آلات این شرکت ها در کنار توانمندی مشارکت کنندگان داخلی از استان های اصفهان، البرز، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، قزوین، هرمزگان و یزد و همچنین نمایندگی های فروش کشورهای اتریش، هند، آمریکا و ژاپن، به نمایش درآمده است.

تولیدکنندگان مصنوعات طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی، ماشین آلات و ابزار آلات طلاسازی، دستگاه های لیزر و سی.ان.سی، مراکز علمی و آموزشی و مجموعه های فعال در زمینه تجهیزات و صنایع وابسته طلا و جواهر، عمده مشارکت کنندگان این نمایشگاه را تشکیل می دهند. 

این دوره از نمایشگاه از تاریخ 29 تیر تا یکم مرداد ماه در ساعات بازدید 16 تا 22 برای بازدید عموم دایر است. همچنین ساعت 10 تا 13 روز یکم مرداد ماه برای بازدید ویژه متخصصین این صنف در نظر گرفته شده است.