http://talaexpo.ir/sites/isfahanfair.ir/talaexpo.ir/contents/pms_item/2799_itemText.htmlstring(2136) "

گروهی متشکل از 30 نفر از تعدادی از بنکداران و شاخه های اصلی و مؤثر صنف طلا و جواهر کشور به بازدید از هشتمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر اصفهان دعوت شده اند.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان این اقدام با هدف ترغیب و دلگرمی مشارکت کنندگان و با همکاری اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان مصنوعات طلا، نقره و جواهرات اصفهان صورت گرفته است.

تاکنون رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر، رییس و نایب رییس اتحادیه استان های یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، خوزستان، گیلان، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، فارس، تهران، سمنان، آذربایجان غربی و زنجان برای بازدید تخصصی و حضور در ایام برپایی این نمایشگاه دعوت شده اند.

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان امیدوار است از طریق حضور کارشناسانه این مهمانان در فضای نمایشگاه، بتوان مسایل و دغدغه های فعالان این صنعت در سراسر کشور را کاهش داده و تولیدات و محصولات این بخش از اقتصاد را جهانی تر عرضه کرد.

گفتنی است هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره و ساعت 24 تا 27 اردیبهشت ماه 93 طی ساعات بازدید 16 تا 22 در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر است.

"