اخبار و رويداد ها

  قطب طلاي ايران ميزبان دوازدهمين نمايشگاه طلا مي‌شود

قطب طلاي ايران ميزبان دوازدهمين نمايشگاه طلا مي‌شود

اصفهان که از سال‌های دور قطب صنعت طلای ایران به شمار می‌رفته است، تیرماه امسال میزبان دوازدهمین نمایشگاه طلا خواهد بود.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات، تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی که در سراسر کشور با عنوان نمایشگاه طلا شناخته می‌شود، از 24 تا 28 تیرماه امسال در اصفهان برگزار خواهد شد و بزرگان فعال این صنعت را در قطب طلای کشور گردهم جمع خواهد کرد.
فعالان عرصه‌های ماشین‌سازی، مخراج‌کاری و تراش سنگ‌های قیمتی، قلمکاری و ری‌گیری، تولیدات فلزات گرانبها، سنگ‌های تزئینی و تجهیزات و صنایع وابسته می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، بخشی از فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش عمومی بگذارند.
شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تلاش کرده‌ است رویکردهای علمی به برگزاری این نمایشگاه داشته باشد به طوری که حضور مراکز علمی آموزشی و موسسات فعال در زمینه تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی در این نمایشگاه از جمله ویژگی‌های اصلی آن به شمار می‌رود.
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات، تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی در حالی برگزار می‌شود که هنر بی‌نظیر ایرانیان در استفاده از ماشین آلات و ابزار و سنگ‌های تزئینی در ساخت مصنوعات طلا و جواهر و پیاده‌سازی طرح‌های منحصر به فرد و همچنین قدمت پیشه‌وران ایرانی در این صنعت باعث شده صنعت طلای ایران و در راس آن استان اصفهان، طلای ناب و درخشان بازارهای جهانی باشد.
یازدهمین دوره این نمایشگاه سال گذشته و در چهار سالن برگزار شد که طی آن 123 مجموعه داخلی و 17 مجموعه خارجی به عرضه توانمندی‌های خود پرداختند. این نمایشگاه سال گذشته بیش از 10 هزار بازدیدکننده داشت که پنج هزار بازدیدکننده، به صورت تخصصی در حوزه‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه فعالیت داشتند.
علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند با شماره تلفن‌های 09134632312 و 03132611603 تماس بگیرند.
انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر